KULLANIM KOŞULLARI


1- TARAFLAR:

a- www.e-asistan.com adresinde yayınlanan İnternet sitesinde ("site") sunulan hizmetler, Etiler Mah. Gülşen Sk. No:9 D:3 Beşiktaş İstanbul adresinde mukim Konfatalis Dan. Tic. Ltd. Şti. ("Hizmet veren") tarafından sunulmaktadır.

b- "Site"yi ziyaret ederek hizmetlerden faydalanan kişiler ("Kullanıcı"), kullanım koşullarına ilişkin aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.


2- SÖZLEŞMENİN KONUSU VE KAPSAMI:

a- İşbu sözleşmenin konusunu, "Kullanıcı"nın, "Hizmet veren"e ait www.e-asistan.com sitesi ("site") üzerinden toplu hizmet paketlerini elektronik ortamda satın alması ve bu paketlerin 3. maddede açıklanan çevrimiçi asistanlık hizmetleri için kullanmasına ilişkin olarak 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanması oluşturur.

b- Taraflar arasında düzenlenen "Gizlilik Sözleşmesi" işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası ve ekidir. Taraflar işbu sözleşme ile birlikte "Gizlilik Sözleşmesi" hükümlerini de kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmiştir.

c- "Kullanıcı", "site"de sunulan hizmetleri kullanırken bu sözleşmedeki kullanım koşullarına tabi olduğunu kabul ve taahhüt etmiştir.

ç- "Kullanıcı", "site"deki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bağlı olduğu yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunu, bu sözleşmeyi okuduğunu, anladığını ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunu kabul ve taahhüt etmiştir.

d- "Kullanıcı", hizmetlerden faydalanırken kanunlara ve genel ahlak kurallarına uygun davranmayı, kanun veya ahlak dışı hizmet talebi halinde üyeliğinin ayrıca bir ihtara gerek kalmaksızın silinmesini kabul ve taahhüt etmiştir.


3- SÖZLEŞME KONUSU HİZMETİN NİTELİĞİ:

a- Toplu hizmet paketleri:

1- "Kullanıcı", "site" üzerinden nakit ödeme veya kredi kartı ile birden fazla hizmet kullanma imkanı sağlayan toplu hizmet paketi ("paket") satın alabilir.

2- "Site" üzerinden

1 saatlik hizmet için kullanılabilecek "Tanışma Paketi",

5 saatlik hizmet için kullanılabilecek "Temel Paket",

10 saatlik hizmet için kullanılabilecek "Gelişmiş Paket" ve

20 saatlik hizmet için kullanılabilecek "Profesyonel Paket"

satışa sunulmuştur. Ancak, "site" üzerinden sunulan "paket"lerin içerdiği hizmet adeti ve fiyatları önceden haber vermeden "Hizmet veren" tarafından değiştirilebilir, yeni paket türleri eklenebilir veya mevcut paket türlerinin satışı sonlandırılabilir.

3- Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra paket tür veya fiyatlarında yapılacak değişiklikler "Kullanıcı"nın haklarını etkilemez; paket satın alındıktan "Kullanıcı"nın "paket"te belirtilen adet veya süre kadar hizmet kullanma hakkı doğar. "Kullanıcı", paket tür ve fiyatlarında sonradan yapılan değişiklikleri öne sürerek satın aldığı paketi iade edemez, değiştirilmesini talep edemez, bir hak iddia edemez veya başka bir talepte bulunamaz.

b- Üyelik durumu:

"Kullanıcı", "site" üzerinden herhangi bir "paket" almakla, "site"ye üye olur. Üyelik için üç farklı durum söz konusudur:

1- AKTİF ÜYE: Herhangi bir "paket" satın alan "Kullanıcı", 30 gün süre ile "AKTİF ÜYE" olur. 30 gün boyunca satın aldığı "paket"teki "hizmet"leri kullanabilir. 30 gün sonunda kullanılmayan hizmet süresi hakkı silinmez, ancak "Kullanıcı" yeni bir "paket" satın alana kadar "PASİF ÜYE" statüsüne geçer.


2- PASİF ÜYE: En son "paket" satın alınmasının üzerinden 30 gün geçtikten sonra pakette kullanılmayan hizmet süresi kalmış olsa dahi, "Kullanıcı" "PASİF ÜYE" statüsüne geçer. Tanışma paketinde 30 gün içinde kullanılmayan hizmet süreleri silinir. Tanışma paketi dışındaki üst paketlerde kullanılmayan hizmet süreleri, yeni bir "paket" satın alınarak "AKTİF ÜYE" statüsüne geçildiği zaman paketin hizmet süresine eklenir. "Kullanıcı"nın "PASİF ÜYE" olarak kalması için süre sınırlaması yoktur. Yeni "paket" satın aldığı zaman, tanışma paketi dışında daha önceki paketlerinden kullanılmayan hizmet süresini de kullanma hakkına sahip olur.


3- ÜYELİĞİN SİLİNMESİ: Üyeliliğin silinmesi ancak "Kullanıcı"nın üye olurken siteye bildirdiği kayıtlı e-posta adresinden ya da kayıtlı telefonundan gelecek yazılı SMS mesajı ile iletilecek taleple veya "Kullanıcı"nın bu sözleşmede kabul ettiği kuralları ihlal etmesi nedeni ile olur. Üyelik silindiği zaman kullanılmayan paketler de silinir, "Kullanıcı" bu paketler üzerinde daha sonra hak iddia edemez.


c- Sunulan hizmetler:

1- "Hizmet veren" alanında deneyimli yönetici asistanı, kişisel asistan veya seyahat asistanları aracılığı ile aşağıdaki hizmetleri sunar:

 1. Araştırma Yapma
 2. Avantaj Takibi
 3. Bilet Alma (Maç, konser veya benzeri diğer etkinlikler için)
 4. Çiçek Gönderme
 5. Destinasyon Araştırması Yapma
 6. Doktor Randevusu
 7. Etkinlik Organizasyonu
 8. Hava Durumu Raporlama
 9. Hediye Alma
 10. İnsan Kaynakları Desteği
 11. İş Takibi
 12. İş Uzmanı Bulma (Halkla İlişkiler, Hukuki Danışmanlık, Mali Müşavirlik, Seyahat Planlama, Dış Ticaret, Mimari Tasarım, Yazılım, Etkinlik Organizasyonu, Çalışma İzni ve Tercüme ve benzeri diğer konularda)
 13. Kıyafet Danışmanlığı
 14. Konferans Rezervasyonu
 15. LCV
 16. Otel Rezervasyonu
 17. Otobüs, Tren, Feribot Bileti Alma
 18. Özel Gün Tebrikleri
 19. Özel Jet / Helikopter Kiralama
 20. Randevu Alma
 21. Randevuların Organizasyonu
 22. Restoran Rezervasyonu
 23. Satış Desteği
 24. Sosyal Medya Yönetimi
 25. Şoförlü Araba Kiralama
 26. Takvim Organizasyonu
 27. Tekne Kiralama
 28. Telefon Yönlendirme & Not Alma
 29. Toplantı Düzenleme
 30. Toplantı Notu Oluşturma
 31. Trafik Durumu Bilgilendirme
 32. Uçak Bileti
 33. Ürün Tedariki
 34. Veri Girişi
 35. Yapılacaklar Listesi Hatırlatma
 36. Yemek Siparişi


​ç- Sunulan hizmetlere ilişkin kurallar:

1- "Hizmet veren" önceden "Kullanıcı"ya haber vermeden bu hizmetlere yenilerini ekleyebilir veya bazı hizmetlerin verilmesini sonlandırabilir. "Kullanıcı" bu listede bulunmayan bir hizmet talep ettiği takdirde "Hizmet veren" talep edilen hizmetin sunulup sunulamayacağını, hizmetin kapsamı ve sunulma şartlarını "Kullanıcı"ya bildirir. "Kullanıcı"nın kapsam ve şartları kabul etmesi halinde Hizmet veren" tarafından taraflar arasında anlaşılan liste dışı hizmet sunularak karşılıklı anlaşılan hizmet süresi kullanılmış olur.

2- "Paket" satın alındıktan sonra yeni hizmetler eklendiği takdirde, "Kullanıcı" pakette kalan süresini bu yeni hizmetler için de kullanabilir.

3- "Kullanıcı", "paket" satın aldıktan sonra bir hizmetin iptal edilmesi halinde, iptal edilen hizmeti, en son paket satın aldığı tarihten itibaren 30 gün süreyle alma hakkına sahiptir.

4- "Kullanıcı" herhangi bir hizmet talep ettiği zaman, hizmetin en az ve en çok ne kadar süre tutacağı konusunda bilgilendirilir. Yapılacak hizmet bildirilen en az süre ve en çok süre arasında sürebilecek bir uzaktan çalışmayı ifade eder. "Kullanıcı"nın kabul etmesi halinde karşılıklı anlaşılan hizmet verilir. Hizmet verildikten sonra hizmet için kullanılan gerçek süre kaydedilerek, "Kullanıcı"nın paketindeki toplam hizmet süresinden düşülür.

5- Randevu alma, restoran rezervasyonu, otel rezervasyonu, konferans rezervasyonu, uçak bileti alma, şoförlü araç kiralama, bilet alma, tekne kiralama, özel jet/helikopter kiralama, doktor randevusu, çiçek gönderme,ürün tedariki, hediye alma, yemek siparişi ve işin uzmanını bulma hizmetlerinde "Kullanıcı"nın istediği şartlarda bulunması halinde değişik seçenekler sunulur. "Kullanıcı"nın bütçesine uygun seçenek bulunamadığı takdirde en uygun fiyatlı seçenekler sunulmakla hizmet yerine getirilmiş sayılır. "Kullanıcı"nın talebine uygun seçenek bulunamadığı takdirde alternatif seçenekler sunulmakla hizmet yerine getirilmiş sayılır.

6- "Site"de sunulan hizmetlerin içeriği aşağıda belirtildiği şekilde olup, bu tanıma uygun yerine getirildiği sürece hizmet ayıplı sayılamaz:

Araştırma Yapma: Bir Hizmet; herhangi bir konuda önceden anlaşılan süre kadar araştırma yapılmasını ve "Kullanıcı"ya raporlanmasını kapsar. Araştırma konuları için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

Avantaj Takibi: Bir Hizmet; müşterinin çeşitli üyeliklerinden ve kartlarından kendisi için tanımlanmış avantajların, hak ve indirimlerin kayıt edilmesi, kullanılması ve kullanımının takip edilmesini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

Bilet Alma (Maç, Konser ve benzeri diğer etkinlikler için): Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği etkinlik biletinin alınmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.

Çiçek Gönderme: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın isteği doğrultusunda çiçek gönderilmesini ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.

Destinasyon Araştırması Yapma: Bir Hizmet; destinasyon araştırması yapılmasını ve "Kullanıcı"ya raporlanmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

Doktor Randevusu: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği randevunun alınmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.

Etkinlik Organizasyonu: Bir Hizmet; etkinlik detaylarının alınması, gerekli unsurlar bir araya getirilerek planlama yapılmasını ve "Kullanıcı"ya raporlanmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

Hava Durumu Raporlama: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın istediği yer ve zaman için genel hava durumu bilgisi ile deniz suyu sıcaklığı, kar kalınlığı gibi bilgilerin sağlanmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

Hediye Alma: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan hediye önerisi yapılması ve satın alınması ile istenilen adrese gönderilmesini ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.

İnsan Kaynakları Desteği: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın ihtiyacına göre CV değerlendirme, CV eleme, randevu organizasyonu yapılmasını ve "Kullanıcı"ya raporlanmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

İş Takibi: Bir Hizmet; başka bir kişi ya da şirkete verilmiş işin iletişim akışının "Kullanıcı"ya uygun olarak sağlanmasını, düzenli yapılmasını ve işin teslim tarihinde hazır olması için gerekli desteğin sağlanması suretiyle işin takip edilmesini ve "Kullanıcı"ya raporlanmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

İş Uzmanı Bulma: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın ihtiyacı olan uzmanlık isteyen bir iş için bu hizmeti profesyonel olarak sunan şirket alternatiflerinin bulunması ve "Kullanıcı"ya sunulmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.

Kıyafet Danışmanlığı: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın hangi etkinliğe hangi kıyafet ile gitmesinin uygun olacağı hakkında bilgi alışverişini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


Konferans Rezervasyonu: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği konferans rezervasyonunun yapılmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


LCV: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın gerekli bilgileri sağlaması ile birlikte bir etkinliğe katılım bilgisinin etkinliği düzenleyen tarafa iletilmesini ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Otel Rezervasyonu: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği otel rezervasyonunun yapılmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Otobüs, Tren, Feribot Bileti Alma: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği biletin alınmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Özel Gün Tebrikleri:    Bir Hizmet; özel günlerde tebrik yazısı yazılmasını kapsar. Yazılacak yazı hediye notu ya da mektup olabilir. ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Özel Jet/Helikopter Kiralama: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği şekilde ve bütçesine uygun aracın kiralanmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Randevu Alma: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği randevunun alınmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Randevuların Organizasyonu: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın önceliklerine göre toplantı talep edenlerle iletişime geçip günlük randevularının organize edilmesini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir


Restoran Rezervasyonu: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği restoran rezervasyonunun yapılmasını ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Satış Desteği: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın ihtiyacına göre satış yapmak istediği kişilere telefonda ürün bilgilendirme yapılması ve yapılan işin raporlanmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


 Sosyal Medya Yönetimi: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın sosyal medyadaki kişisel ya da şirket hesabı için talep edilen konu ya da fotoğraf ile birlikte bir gönderinin hazırlanmasını ve müşteri bilgilerini iletirse sosyal medyada paylaşılmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


Şoförlü Araba Kiralama:  Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği aracın kiralanmasını ve  sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Takvim Organizasyonu: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın haftalık ve aylık programının önceliklerine ve lokasyona göre en verimli şekilde düzenlenmesini  kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


Tekne Kiralama: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği teknenin kiralanmasını ve  sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Telefon Yönlendirme & Not Alma: Bir Hizmet; bir gün saat 09:00-18:00 arası bir telefon numarasının yönlendirilmesi, gelen aramaların ve notların kaydedilmesi ve "Kullanıcı"ya bilgilendirme yapılmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Telefon görüşmelerinin toplam süresi kadar süre, kullanıcının paketinden düşülür.


Toplantı Düzenleme: Bir Hizmet; toplantının katılımcıları ile iletişime geçilmesi, uygun yer, gün ve saatin belirlenerek toplantının düzenlenmesini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


Toplantı Notu Oluşturma: Bir Hizmet; toplantının telefon ya da internet ile bağlanarak ya da sonradan ses kaydının dinlenmesini ve toplantı notlarının oluşturulmasını kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


Trafik Durumu Bilgilendirme:  Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın istediği bir yer ve belirli bir zaman için trafik durumu bilgisi verilmesini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


Uçak Bileti: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği uçak biletinin alınmasını ve  sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Ürün Tedariki: Bir Hizmet; talep detayları geldiği andan itibaren "Kullanıcı"nın istediği ürünün satın alınması ile istenilen adrese gönderilmesini ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


Veri Girişi: Bir hizmet, müşteri tarafından sağlanan verilerin müşterinin istediği ve tanımladığı belirli bir formatta başka bir yere düzenli olarak kayıt edilmesini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir.


Yapılacaklar Listesi Hatırlatma: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın daha önceden zaman içinde vermiş olduğu yapılacak işleri ve tarihlerinin günde bir ya da haftada bir istediği zamanda düzenli olarak telefon, whatsapp ya da e-posta ile hatırlatılmasını kapsar.


Yemek Siparişi: Bir Hizmet; "Kullanıcı"nın istediği yerden istediği gün ve saatte uygun yemek siparişinin gerçekleştirilmesini ve sonrasında yapılacak değişiklik taleplerini kapsar. Hizmet için tahmini en az ve en çok hizmet süresi kullanılacağı bilgisi "Kullanıcı"ya iletilir, ve "Kullanıcı"nın onayı ile gerekli çalışma gerçekleştirilir. Değişiklik taleplerinin çalışma saatleri içinde yapılması gerekir. Çalışma saati dışında gelen talepler çalışma saati başladıktan sonra alınmış kabul edilir. Kullanıcının çalışma saati dışındaki taleplerinin çalışma saatinde alınması nedeni ile meydana gelen gecikmeden dolayı "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz, hizmet ayıplı sayılmaz.


7- Hizmetin yerine getirilememesi veya hizmetin ayıplı olması halinde hizmet kullanılmamış sayılır, "Kullanıcı"nın paketindeki hizmet süresinden süre düşülmez, süre düşülmüşse yapılmışsa geri eklenir.


4- HİZMETİN İFA EDİLME ŞEKLİ:

a- "Paket", "site" üzerinden satın alındıktan sonra, "Kullanıcı" "AKTİF ÜYE" olduğu sürece hizmet verenden paketteki hizmet süresi kadar çalışma talep edebilir.

b- "Hizmet", telefon, e-posta veya mesajlaşma yolu ile uzaktan verilir.

c- "Kullanıcı"ya yapılacak bildirim ve raporlamalar, "Kullanıcı"nın sözleşmede bildirdiği e-posta adresine ya da telefon numarasına gönderilecek, e-posta, SMS ya da  WhatsApp mesajı yolu ile yapılır.  "Kullanıcı"nın talebi ya da onayı "Kullanıcı"nın sözleşmede bildirdiği e-posta adresinden ya da telefon numarasından "Hizmet veren"in e-posta adresine ya da telefon numarasına gönderilecek, e-posta, SMS ya da WhatsApp mesajı yolu ile yapılır.

ç- Mesai saatleri haftanın altı günü (Pazartesi-Cumartesi) 09:00-18:00 saatleri arasıdır.

d- "Kullanıcı", faydalanmak olduğu hizmete ilişkin detaylar ile irtibat bilgilerini mesai saatleri içinde "Hizmet veren"in e-posta adresine ya da telefon numarasına SMS veya WhatsApp mesajı ile gönderdikten sonra "Hizmet veren" 24 saat içinde "Kullanıcı"ya telefon veya mesaj yolu ile ulaşır.

e- Mesai saatleri dışında gelen talepler, takip eden mesai günü başlangıcında gelmiş sayılır.

f- Telefon veya mesaj ile talep edilen hizmet teyit edildikten sonra "Hizmet veren" bu konuda çalışmaya başlar ve "Kullanıcı"nın paketinden teyit edilen hizmet süresi düşülür. Kullanılan ve pakette kalan hizmet süresi SMS veya WhatsApp mesajı ya da e-posta yolu ile "Kullanıcı"ya bildirilir.

g- Hizmetin içeriğine göre gerekli raporlama "Kullanıcı"nın tercihine göre e-posta veya mesaj yolu ile gönderilerek hizmet tamamlanır.

ı- "Hizmet veren"in sunduğu hizmetlerin içeriği bu sözleşmenin üçüncü maddesinde tanımlanmıştır. Sunulan hizmetlerin bazıları, "Kullanıcı"nın ihtiyaçları ve kriterleri doğrultusunda sözleşmeye taraf olmayan üçüncü kişilerin hizmetlerini bulmak ve "Kullanıcı" adına rezervasyon yapmak veya sipariş yapmaktan ibarettir. "Hizmet veren", üçüncü kişilerden alınacak hizmetlerin kalitesi konusunda herhangi bir garanti vermez, bu hizmetlerin kalitesinden sadece üçüncü kişiler sorumludur. "Kullanıcı", bu sözleşmeyle, üçüncü şahıslardan alınan ayıplı hizmetlerden veya bu hizmetler sırasında üçüncü kişilerin neden olacağı haksız fiillerden dolayı "Hizmet veren"in sorumlu tutmayacağını kabul ve taahhüt etmiştir.


5- KULLANICI ve HİZMET VERENİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ:


a- "Site"ye bağlı tüm internet sayfaları Etiler Mah. Gülşen Sk. No:9 D:3 Beşiktaş İstanbul adresinde mukim Konfatalis Dan. Tic. Ltd. Şti.nin  malıdır ve onun tarafından işletilir.

b- İşbu sözleşmeyi kabul eden taraflar bu sözleşmedeki hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini kabul, taahhüt ve beyan etmişlerdir.   

c- Taraflar bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası ve eki olan "Gizlilik Sözleşmesi"ne uymayı kabul ve taahhüt etmişlerdir.

ç- "Hizmet veren", "Kullanıcı"nın sözleşme konusu hizmetlerden mesai saatleri içinde ve teknik arıza olmadıkça yararlandırılacağını kabul ve taahhüt etmiştir.

d- "Hizmet veren" fiyatlar ile sunulan hizmetler ve paketler üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutmuştur. Bu durumda sözleşmenin 3-c maddesindeki hükümler geçerli olur.

e- GARANTİ VERMEME: "Hizmet veren" tarafından sunulan hizmetler "olduğu gibi" ve "mümkün olduğu" temelde sunulmaktadır. Pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme gibi garantiler de dahil olmak üzere açık veya örtülü, yasal herhangi bir garanti verilmemektedir.

f- KAYIT: "Kullanıcı", kimlik bilgileri ile işin yapılması için gerekli kişisel bilgilerini doğru, eksiksiz ve güncel olarak vermekle yükümlüdür. Aksi durum sözleşmenin ihlali sayılacak, "Kullanıcı"nın üyeliği ayrıca bildirime gerek duyulmadan silinecek ve "Kullanıcı"nın kullanılmayan paket/hizmetlerden dolayı talep hakkı ortadan kalkacaktır.

g- "Kullanıcı", "site" ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden "Hizmet veren" sorumlu tutulamaz.

ğ- "Kullanıcı", "site"nin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve  üçüncü kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul etmiştir.

h- "Kullanıcı", "site" içindeki faaliyetlerinde, "site"nin herhangi bir bölümünde veya "Hizmet veren" ile iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, üçüncü kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul ve taahhüt etmiştir. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda "Hizmet veren", "Kullanıcı"nın üyeliğini silebilir, cezai ve hukuki süreç başlatma hakkını saklı tutmuştur. "Kullanıcı", üyeliğinin bu nedenle silinmesi halinde kendisine ve talep ettiği hizmetlere ilişkin her türlü kayıt ve "Hizmet veren" ile yaptığı her türlü iletişimin cezai ve hukuki süreçte kullanılmak üzere yargı mercilerine iletilmesini peşinen kabul etmiştir.

ı- "Hizmet veren"in sunduğu hizmetler, bu sözleşmenin üçüncü maddesinde


6- FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI:

a- İşbu "site"de yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi olan "Hizmet veren"e ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır.

b- İşbu "site"nin ziyaret edilmesi veya bu "site"deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

c- "Site"de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. "Site"nin bütünü veya bir kısmı diğer bir İnternet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.


7- İPTAL VE İADE KOŞULLARI:

a- Bir paket satın alındıktan sonra herhangi bir hizmet kullanılmadığı takdirde, satın alma tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, "Hizmet veren"e sözleşmede yazılı e-posta adresine e-posta ile ya da  telefona numarasına SMS veya WhatsApp mesajı ile üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı yolu ile sipariş iptali talebi ulaştıktan sonra "Hizmet veren" 14 gün içinde iade işlemi yapar.


b- Satın alınan paketteki hizmet süresinden bir kısmı kullanıldığı takdirde, paketteki kullanılmayan hizmet süresi için cayma hakkı kullanılamaz. Satış iptali veya geri kalan hizmet süresi için kısmi para iadesi yapılmaz.


c- "Hizmet veren"in öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve hizmet verilemez ise, durum "Kullanıcı"ya  bildirilir. "Kullanıcı" siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek hizmetin dondurulmasını talep edebilir. Hizmetin dondurulduğu sürede paketteki hizmetlerin kullanım süresi olarak belirlenen 30 günün işlemesi durur. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına aktarma süresi değişiklik gösterebilir.


8- ÖDEME ŞEKLİ:

a- "Kullanıcı", banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak "Hizmet veren"in aşağıdaki banka hesaplarına ödeme yapabilir. Ödeme işlemi yapılırken "Kullanıcı" isim ve soyadı ile TC kimlik numarasının doğru yazılması gereklidir. "Hizmet veren", "Kullanıcı"nın kasten veya yanlışlıkla eksik veya yanlış bilgi vermesinden doğacak zararlardan sorumlu değildir.


KONFATALİS DANIŞMANLIK TİCARET LTD. ŞTİ.

İŞ BANKASI

IBAN: TR41 0006 4000 0011 0351 2709 97


b- "Kullanıcı", Site üzerinden kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

c- "Kullanıcı", ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini "Kullanıcı"dan talep edebilir ve her koşulda "Kullanıcı"nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, "Kullanıcı", borcun gecikmeli ifasından dolayı "Hizmet veren"in uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

9- MÜCBİR SEBEP:


Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden ("Mücbir Sebep”) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede tarafların işbu sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.


10- SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ VE UYGULANABİLİRLİK:


İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.


11- SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER:

"Hizmet veren", dilediği zaman "site"de sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler "site"de yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek "Kullanıcı"nın sorumluluğundadır. "Kullanıcı", sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.


12- TEBLİGAT:

İşbu sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, "Hizmet veren"in ve "Kullanıcı"nın sözleşmede belirtilen e-posta adresleri vasıtasıyla yapılacaktır. "Kullanıcı", üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda beş gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.


13- DELİL SÖZLEŞMESİ:

a. Hizmet kalitesinin korunması ve hizmetin eksiksiz ve ayıpsız sunulduğunun takibi için "Kullanıcı" ile yapılan e-posta, SMS, WhatsApp yazışmaları ile telefon görüşmeleri kaydedilmektedir.

b. Bu yazışma ve ses kayıtları ancak resmi makamlarca usulüne uygun şekilde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bunun dışında bu kayıtlar üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgilerin saklanması ve silinmesi konusunda bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası ve eki olan Gizlilik Sözleşmesi'ndeki hükümler geçerli olacaktır.

c. Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda tarafların defter, kayıt ve belgeleri, bilgisayar kayıtları, faks kayıtları, telefon ses kayıtları, SMS ve WhatsApp mesajları gibi her türlü yazılı veya sesli iletişim kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, "Kullanıcı" bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.


14- UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ:

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul - Çağlayan mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.


15- YÜRÜRLÜK:

a- İşbu sözleşme hükümleri, "Kullanıcı"nın "site" üzerinden ilk kez "paket" satın aldığı tarihte "Kullanıcı" tarafından elektronik ortamda onaylanarak yürürlüğe girmiştir. Bir kopyası "Kullanıcı"nın sözleşmede bildirdiği e-posta adresine elektronik ortamda gönderilmiştir.

b- "Hizmet veren", işbu sözleşme hükümlerini dilediği zaman "site"de yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek suretiyle değiştirebilir. Değişiklikler "site"de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.