Menü
Your Cart

Süreç Nasıl İşler

Süreç Nasıl İşler?İlk kez bir E-Asistan ile çalışmaya başlamak, güven oluşturmak ve yetki verme sanatında uzmanlaşmak tüm yeni müşteriler için ortak soru işaretlerinden... Bu nedenle, deneyimli ekibimiz başlamanıza yardımcı olmak ve gereksinimleriniz geliştikçe size eşlik etmek için her zaman hazırdır, her türlü sorunuz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1. İhtiyaç Belirleme görüşmesi:
Sunduğumuz paketlerden size en uygun olanını seçip, paketi satın aldıktan hemen sonra ekibimiz sizinle temasa geçer, sizi tanır ve ihtiyaçlarınızı net bir şekilde anlar.

2. E-Asistan ile Eşleştirme:
Bu sayede her biri 4 yıl ve üzeri deneyime sahip, İngilizce bilen, daha önce çalıştığı alanlara göre özenle gruplandırılmış, nitelikli ekibimizden sizin kişiliğinize, ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun E-Asistan ile eşleştirilirsiniz.

3. Tanışma ve İşe Başlama:
Böylelikle satın almış olduğunuz saatler, uzaktan çalışma metoduyla en verimli şekilde kullanılır, yapılacaklar listeniz şekillenir ve organize edilir. E-Asistan’ınızla e-posta, telefon, zoom, whatsapp, trello gibi alanlardan size uygun çalışma saatlerinde kolayca iletişim kurabilirsiniz. Çalıştıkça yapılan işin detayları ve zamanlaması düzenli olarak size raporlanır.

Hizmet verdiğimiz yöneticilerin sadece ihtiyaçlarını değil, imajını ve repütasyonunu da düşünüyor, yönetici asistanlığında uzmanlaşmış ekibimizle kişiye özel ve en uygun çözümleri sunuyoruz.

Yaptığınız iş ya da günlük programınız, sosyal çevreniz ve ajanda yoğunluğunuz doğrultusunda sizi tanıyor ve uzman asistan ekibimizle ihtiyacınıza odaklanan çözümleri size en kısa sürede sunuyoruz. Profesyonel yardım almanız gereken konularda sizleri en rahat çalışabileceğiniz şirkete yönlendiriyoruz.